CZYSZCZENIE KOMPLETU

JUŻ OD 29 PLN

Czyszczenie kokpitu

Kokpit samochodu czyszczony jest z wysoką starannością i z wykorzystaniem wysokiej jakości środków. Czysty kokpit zawsze jest konserwowany aby zapobiec osadzaniu się brudu.

Odkurzanie wnętrza

Odkurzanie wnętrza odbywa się za pomocą profesjonalnego odkurzacza o wysokiej sile ciągu, co pozwala na usunięcie kurzu, piasku i brudu nawet z trudno dostępnych miejsc. Przed czyszczeniem opróżniamy kabinę oraz wszystkie schowki. Odkurzamy deskę rozdzielczą wraz z kanałami wlotu powietrza, fotele, drzwi i podłogę. Czyścimy także dywaniki, szyby oraz bagażnik. Elementy z tworzyw sztucznych zostaną umyte i zabezpieczone.

Mycie szyb i reflektorów

Szyby samochodu myte są ręcznie, profesjonalnymi środkami myjącymi zapobiegającymi parowaniu oraz nie pozostawiającymi smug. Szyby samochodowe myte także od środka zapewnia doskonałą widoczność w każdym kierunku. Nie zapominamy o reflektorach. Ich klosze również są myte i zabezpieczane przed osadzaniem się kurzu i brudu.

Po procesie czyszczenie wnętrza umyjemy Twój samochód Gratis!

GALERIA ZDJĘĆ

TANIEJ DLA FIRM

UPUSTY DO 40%

Oferta dla firm

Oferujemy umowy na stałe, wszechstronne mycie Państwa samochodów. Ofertę dobieramy do potrzeb firmy, wystawiamy faktury VAT 23%.

Masz taksówkę? Masz taniej!

Dla pojazdów typu TAXI (oraz przewóz osób) upusty do 40%.
Zapraszamy do współpracy!

JERZMANOWSKIEGO 37, KRAKÓW

PON-SOB8-20
NIEDZIELA9-17
REZERWACJE / WYCENY518 643 037, 690 21 21 88
E-MAILumyj.auto@onet.pl
© 2014 UMYJ.AUTO.PL - AUTOMATYCZNA MYJNIA SAMOCHODOWA KRAKÓW, PRANIE TAPICERKI I DYWANÓW, MYJNIA RĘCZNA, POLEROWANIE I MYCIE SAMOCHODU
22 lata na rynku!