RĘCZNE MYCIE POJAZDÓW

JUŻ OD 15 PLN

Błyszczący lakier, nienaganna karoseria oraz nieskazitelnie czysty silnik - Twoje auto może znów tak wyglądać! Nadwozie, silnik czy podwozie – zadbamy o nie kompleksowo!

Chcesz, aby samochód wyróżniał estetyczny wygląd każdego detalu, a wszelkie drobne naprawy i codzienne proste czynności wykonywane pod jego maską nie wiązały się z koniecznością brudzenia rąk czy ubrania? Mycie silnika to oferta przygotowana z myślą o Tobie. Co nas wyróżnia wśród myjni w Krakowie? Oferujemy usługę nie tylko wysoce efektywną, ale i bezpieczną. Wykorzystując wodę pod ciśnieniem czyścimy wszystkie elementy silnika dostępne przez przednią maskę. Dzięki temu zwiększamy estetykę, bezpieczeństwo, a także podwyższamy komfort użytkowania auta. Zyskujesz oczyszczoną z brudu karoserię komory silnika, a także czyste i poddane zabiegom konserwacyjnym elementy gumowe czy plastikowe.

Dbanie o samochód to także odpowiednia pielęgnacja oraz przywracanie zewnętrznego blasku! Niezawodnym sposobem, na uzyskanie nieskazitelnego wyglądu jest polerowanie karoserii. W czasie eksploatacji auta, także w Krakowie, na lakierze powstają rysy, a jego powierzchnia utlenia się, czego efektem jest utrata połysku. Polerowanie samochodu to niezawodny sposób na zmniejszenie widoczności rys. W naszej myjni wyrównamy powierzchnię lakieru Twojego auta woskami, które poprawią nie tylko jego wygląd, ale i zabezpieczą przed tak szkodliwym, zwłaszcza w Krakowie, wpływem czynników zewnętrznych.

JERZMANOWSKIEGO 37, KRAKÓW

PON-SOB8-20
NIEDZIELA9-17
REZERWACJE / WYCENY518 643 037, 602 792 200
E-MAILumyj.auto@onet.pl
© 2014 UMYJ.AUTO.PL - MYCIE SILNIKA KRAKÓW, POLEROWANIE KAROSERII KRAKÓW, POLEROWANIE SAMOCHODU KRAKÓW
22 lata na rynku!