MYCIE SILNIKA I PODWOZIA

JUŻ OD 18 PLN

Mycie silnika

Mycie myjką parową jest efektywne i bezpieczne. Nasza usługa polega na myciu wszystkich elementów silnika dostępnych przez przednią maskę. Czyszczenie elementów, których kierowca musi dotykać przy normalnej eksploatacji zwiększa komfort użytkowania samochodu. Wyczyścimy m.in. bagnet poziomu oleju, korki wlewu. Usuniemy brud z karoserii komory silnika oraz z elementów z tworzyw sztucznych (pokrywa silnika), a wszystkie elementy gumowe i plastikowa zostaną dodatkowo poddane zabiegom konserwacyjnym. Dzięki temu zostaną zabezpieczone przed niszczeniem przez wysoką temperaturę i staną się odporne na przywieranie brudu.

Dlaczego myjemy silnik?

  • Aby podwyższyć estetykę samochodu w każdym detalu.
  • Z praktycznego punktu widzenia - wykonywanie pod maską prostych czynności, których często nie możemy przewidzieć nie musi wiązać się z koniecznością brudzenia rąk i ubrania.
  • Dla bezpieczeństwa - kiedy silnik jest czysty od razu zauważymy wyciek płynów lub oleju.
  • Komora silnika, tak jak podwozie, to część samochodu i nie może zostać pominięta w procesie “auto detailingu” czyli pełnym czyszczeniu i zabezpieczeniu samochodu.

GALERIA ZDJĘĆ

JERZMANOWSKIEGO 37, KRAKÓW

PON-SOB8-20
NIEDZIELA9-17
REZERWACJE / WYCENY518 643 037, 690 21 21 88
E-MAILumyj.auto@onet.pl
© 2014 UMYJ.AUTO.PL - AUTOMATYCZNA MYJNIA SAMOCHODOWA KRAKÓW, PRANIE TAPICERKI I DYWANÓW, MYJNIA RĘCZNA, POLEROWANIE I MYCIE SAMOCHODU
22 lata na rynku!