MYJNIA RĘCZNA

JUŻ OD 15 PLN

Ręczne mycie pojazdów

Ręczne mycie to jedyna gwarancja dokładnego usunięcia wszystkich zabrudzeń i świetnej konserwacji auta. Na początku, samochód dokładnie spłukiwany jest wodą pod ciśnieniem za pomocą sprzętu firmy KARCHER. Ten etap usuwa powierzchowne zabrudzenia. Kolejny etap to chemiczne usuwanie owadów oraz mycie felg środkiem dobranym do ich rodzaju. Następnie nakładany jest szampon, a przy poważnym zabrudzeniu także piana aktywna. Specjalnymi gąbkami myta jest cała karoseria, w tym także progi drzwi i inne zakamarki.

Wyczyszczony samochód jest spłukiwany wodą i osuszany specjalnymi szmatkami irchowymi. Woda jest wydmuchiwana ze wszystkich zakamarków za pomocą sprężonego powietrza.

Nasza myjnia ręczna korzysta z profesjonalnych środków kosmetyki samochodowej firmy SONAX oraz wysokiej klasy syntetycznych ścierek. Wysokiej jakości środki i wykwalifikowani, dokładni pracownicy to fundament naszych efektów. Nieustannie dążąc do najlepszych efektów mycia, nie zapominamy o ekologii!

GALERIA ZDJĘĆ

TANIEJ DLA FIRM

UPUSTY DO 40%

Oferta dla firm

Oferujemy umowy na stałe, wszechstronne mycie Państwa samochodów. Ofertę dobieramy do potrzeb firmy, wystawiamy faktury VAT 23%.

Masz taksówkę? Masz taniej!

Dla pojazdów typu TAXI (oraz przewóz osób) upusty do 40%.
Zapraszamy do współpracy!

JERZMANOWSKIEGO 37, KRAKÓW

PON-SOB8-20
NIEDZIELA9-17
REZERWACJE / WYCENY518 643 037, 690 21 21 88
E-MAILumyj.auto@onet.pl
© 2014 UMYJ.AUTO.PL - AUTOMATYCZNA MYJNIA SAMOCHODOWA KRAKÓW, PRANIE TAPICERKI I DYWANÓW, MYJNIA RĘCZNA, POLEROWANIE I MYCIE SAMOCHODU
22 lata na rynku!