PRANIE TAPICERKI

JUŻ OD 29 PLN

Czystość i świeży zapach wewnątrz auta to najlepsze zaproszenie dla każdego kierowcy. Niestety codzienna eksploatacja sprzyja rozmaitym, uciążliwym zabrudzeniom. Aby poprawić komfort jazdy, oferujemy skuteczne i szybkie czyszczenie tapicerki samochodowej. Co nas wyróżnia na tle innych myjni w Krakowie? Bogate doświadczenie, a także używanie najwyższej jakości sprzętu oraz środków renomowanej marki Kärcher.

Pranie tapicerki samochodowej w naszej myjni jest nie tylko bardzo skuteczne, ale i bezpieczne. Jako nieliczni w Krakowie potrafimy uporać się z rozmaitymi, nawet najtrudniejszymi do usunięcia zabrudzeniami. Wykorzystując wysokiej klasy środki, dbamy, aby były one ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. Dla uzyskania najlepszych efektów stosujemy metodę ekstrakcyjną, dzięki której fotele, kanapa, podłokietniki czy boczki w drzwiach odzyskują nieskazitelny wygląd.

Motoryzacja i piękne, zadbane samochody to nasza pasja! Perfekcyjnie czyścimy tapicerkę materiałową, welurową oraz skórzaną. Doskonale dbamy o części metalowe czy plastikowe. Mycie tapicerki samochodowej to dla nas dopiero początek - resztę Twojego auta umyjemy gratis! A to w Krakowie nie zdarza się często!

Wiemy, że świat nie kończy się na samochodach, dlatego oferujemy również pranie dywanów. Kraków jest miastem, w którym poziom zanieczyszczeń i szkodliwych czynników zewnętrznych jest tak wysoki, że warto zadbać o bezpieczeństwo oraz czystość wnętrz tak, by były przyjazne zdrowiu.

JERZMANOWSKIEGO 37, KRAKÓW

PON-SOB8-20
NIEDZIELA9-17
REZERWACJE / WYCENY518 643 037, 602 792 200
E-MAILumyj.auto@onet.pl
© 2014 UMYJ.AUTO.PL - CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ, PRANIE DYWANÓW, PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ KRAKÓW, MYCIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ
22 lata na rynku!