PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI

Pranie tapicerki metodą parową

Czysta, świeża i pachnąca tapicerka w samochodzie nie jest czymś nieosiągalnym. Jeśli zabrudzą się fotele, kanapa, podłokietniki czy boczki w drzwiach - przyjedź do nas. Umyjemy także wnętrze bagażnika. Czyścimy tapicerkę materiałową, welurową oraz skórzaną. Dbamy o części metalowe i plastikowe.

Pranie tapicerki zawsze jest poprzedzone dokładnym odkurzaniem wnętrza pojazdu. Kiedy tapicerka jest poważnie zabrudzona lub poplamiona do akcji wkracza profesjonalna maszyna parowa OPTIMA DMF, środki piorące i sprzęt firmy KARCHER. Czyszczenie tapicerki wykonujemy metodą ekstrakcyjną, gdyż jedynie taka metoda pozwala na uzyskanie zadowalającego efektu. Starannie nanosimy preparat na tapicerkę, następnie wysoka temperatura pary wodnej rozpuszcza najcięższe zabrudzenia, takie jak: tłuszcze, smary, oleje, gumy do żucia, czyniąc je łatwymi do usunięcia. W kolejnym etapie usuwamy pianę specjalnym odkurzaczem i dokładnie osuszamy tapicerkę. Efekt prania to czysta, odświeżona i wolna od jakichkolwiek zabrudzeń tapicerka. Używamy środków ekologicznych, bezpiecznych dla dzieci.

Ostatnim etapem jest dezynfekcja tapicerki, która zabija wszelkie bakterie, drobnoustroje i roztocza będące przyczyną wielu chorób.

Po zabiegu prania tapicerki, umyjemy Twój samochód bezpieczną metodą gratis!

MYCIE RĘCZNE AUTA
ODKURZANIE
PAROWE ODŚWIEŻANIE
PRANIE FOTELI: PRZÓD/TYŁ
PRANIE TAPICERKI (DRZWI)
MYCIE SZYB OD WEWNĄTRZ
CZYSZCZENIE KOKPITU
NABŁYSZCZANIE OPON
PRANIE BAGAŻNIKA
PRANIE PODSUFITKI
DEZYNFEKCJA TAPICERKI


Płatność następuje dopiero w momencie pełnej satysfakcji klienta z wykonanj przez nas usługi.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie w zależności od: rodzaju zabrudzeń, intensywności zabrudzeń, stanu tapicerki itp.
Wykonujemy również usługę zabezpieczania wnętrza środkami impregnującymi.
JUŻ OD 99 PLN
JUŻ OD 149 PLN
JUŻ OD 249 PLN

GALERIA ZDJĘĆ

TANIEJ DLA FIRM

UPUSTY DO 40%

Oferta dla firm

Oferujemy umowy na stałe, wszechstronne mycie Państwa samochodów. Ofertę dobieramy do potrzeb firmy, wystawiamy faktury VAT 23%.

Masz taksówkę? Masz taniej!

Dla pojazdów typu TAXI (oraz przewóz osób) upusty do 40%.
Zapraszamy do współpracy!

JERZMANOWSKIEGO 37, KRAKÓW

Dojazd do klienta na terenia Krakowa gratis! Zadzwoń teraz!


PON-SOB8-20
NIEDZIELA9-17
REZERWACJE / WYCENY518 643 037, 690 21 21 88
E-MAILumyj.auto@onet.pl
© 2014 UMYJ.AUTO.PL - AUTOMATYCZNA MYJNIA SAMOCHODOWA KRAKÓW, PRANIE TAPICERKI I DYWANÓW, MYJNIA RĘCZNA, POLEROWANIE I MYCIE SAMOCHODU
22 lata na rynku!